Menu Zamknij

MOLO OSIEK RACE 2023

W związku z wyścigiem kolarskim Molo Osiek Race, w dniu 22.04.2023 roku w godz. 11:00-14:30 na trasie przejazdu zawodników mogą występować chwilowe utrudnienia w ruchu. Natomiast w godz. 10:55-11:25, tj. na czas startu wyścigu będzie wstrzymany ruch samochodów na odcinku od Urzędu Gminy do wyjazdu z Resortu Molo (ul. Główna) oraz ul. Kościelna od Urzędu Gminy do skrętu w ul. Starowiejską.

Meta wyścigu zlokalizowana będzie w Osieku na ul. Starowiejskiej na wysokości Starego Kościoła. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i poruszanie się zgodnie z kierunkiem jazdy wyścigu.

Molo Osiek Race to wyścig dla amatorów, który jest kontynuacją bogatych kolarskich tradycji Gminy Osiek, Kęty i powiatu oświęcimskiego. Okoliczne trasy były wielokrotnie areną zmagań o Mistrzostwo Małopolski. W 2020 roku mieliśmy przyjemność gościć najlepszych kolarzy z całej Polski, którzy na malowniczej trasie wytyczonej na ok. 30 kilometrowej rundzie walczyli o tytuły Mistrzów Polski Masters w kolarstwie szosowym. Trasa przebiegała po pagórkowatym terenie, idealnymi asfaltami, a zmagania kończyły się na kilkusetmetrowym podjeździe. Profil trasy pozwala wyłonić najbardziej wszechstronnego kolarza i nie wygrywa tutaj nikt z przypadku. Tak jak rok temu wiele działo się podczas poszczególnych wyścigów, tak i w tym roku liczymy na to, że zawodnicy pokażą prawdziwy kunszt kolarski i wygra najlepszy!

Więcej na: https://tatracyclingevents.com/molo-osiek-race

Scroll Up Skip to content