Menu Zamknij

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

Serdecznie zapraszamy do niekomercyjnej wypożyczalni sprzętu rowerowego "Rowerem po Dolinie Karpia".

Aby skorzystać z usługi zapoznaj się z regulaminem wypożyczalni dostępnym poniżej a następnie zadzwoń i umów się z jej przedstawicielem na wynajem sprzętu w godzinach otwarcia wypożyczalni. Zabierz ze sobą dowód osobisty, będzie konieczny do podpisania umowy najmu.

GODZINY OTWARCIA
OD KWIETNIA DO PAŹDZIERNIKA
  • PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK w godzinach 7.00 - 20.00
  • SOBOTA - NIEDZIELA w godzinach 9.00 - 20.00

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Osieku
ul. Ceglana 2,
32-608 Osiek

  • 33 841 10 07
  • 603 158 323

Lokalizacja

WYPOŻYCZALNIA

Wypożyczalnia została wyposażona w dziesięć rowerów trekkingowych (pięć damskich oraz pięć męskich), dziesięć zapięć rowerowych oraz dwa siodełka dla dzieci. Przy punkcie znajduje się stojak rowerowy z tablicą informacyjną, na której można znaleźć telefon kontaktowy do przedstawiciela wypożyczalni. Oczywiście rowery można wypożyczać również w weekendy, dlatego serdecznie zachęcamy do aktywnego wypoczynku i wycieczek po naszej malowniczej Gminie i całej Dolinie Karpia.

Punkty wypożyczalni sprzętu rowerowego „Rowerem po Dolinie Karpia” zostały utworzone w ramach realizacji mikroprojektu „Rowerem po Dolinie Karpia”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Polska-Słowacja 2014-2020 oraz z budżetu państwa.

Beneficjentem projektu jest Stowarzyszenie Dolina Karpia.

  • DO POBRANIA
Scroll Up Skip to content