Menu Zamknij

Złote, Diamentowe i Żelazne Gody

jubilatW tym roku aż 33 pary przyjęły zaproszenie do wspólnego świętowania swoich jubileuszy. 5 par obchodziło Żelazne Gody, 8 par Diamentowe Gody i 20 par Złote Gody. Małżonkowie z 50-letnim stażem otrzymali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadane przez Prezydenta RP, a wręczane przez Wójta Marka Jasińskiego w asyście Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Joanny Luranc.

Jubileusz  65-lecia obchodzili Państwo: Helena i Stanisław Boroń, Zofia i Kazimierz Klęczar,Janina i Władysław Naglik, Maria i Stanisław Osowscy, Maria i Ludwik Sobeccy.

Jubileusz  60-lecia obchodzili Państwo: Zofia i Eugeniusz Chowaniec, Maria i Marian Drzewieccy, Irena i Władysław Jędrzejczyk, Maria i Andrzej Kawczak,  Wanda i Kazimierz Mrzygłód, Teresa i Hieronim Niemiec, Jadwiga i Marian Szyszka, Władysława i Andrzej Tobiczyk

Jubileusz 50-lecia obchodzili Państwo: Wanda i Antoni Bies, Stanisława i Andrzej Jekiełek, Gabriela i Władysław Jekiełek, Maria i Ryszard Jekiełek, Stanisława i Jan Kasperczyk,  Urszula i Jan Kobiałka, Krystyna i Grzegorz Kruczała,  Anna i Alojzy Kuźma,  Bernadeta i Władysław Marszałek, Helena i Stanisław Matyjasik, Teresa i Adam Mitoraj, Halina i Julian Obstarczyk, Maria i Benedykt Pieczka, Irena i Władysław Pilarz, Agata i Grzegorz Płonka, Halina i Karol Płonka, Stanisława i Stefan Rusin, Janina i Zdzisław Tomczyk, Danuta i Zbigniew Iwaniccy, Irena i Jan Płonka.

Życzenia Szanownym Jubilatom złożył Wójt Marek Jasiński i Przewodnicząca Rady Gminy Małgorzata Bańdur. Przeboje sprzed lat prezentowane w formie karaoke przez Aleksandra Piaseckiego niezmiernie przypadły gościom do gustu i były też okazją do wzajemnego obdarzania się życzeniami oraz tańców i śpiewu.

Scroll Up Skip to content