Portal
Aktualizacja LSR i kryteriów - możliwość zgłaszania uwag
W związku z realizacją LSR, a także w zgodzie z Procedurą aktualizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2014-2020 dla obszaru Doliny Karpia oraz Procedurą ustalania lub aktualizacji kryteriów wyboru operacji, Zarząd Stowarzyszenia Dolina Karpia informuje o możliwości zgłaszania uwag i zmian do projektu aktualizacji LSR i kryteriów wyboru operacji w terminie do dnia 23 marca 2017 r.
Aktualizacja LSR oraz kryteriów konieczna jest ze względu na zgłaszane uwagi dotyczące obecnego brzmienia kryteriów przez potencjalnych beneficjentów korzystających z doradztwa LGD oraz ze względu na niejednoznaczną ich interpretację.
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami i w razie jakichkolwiek propozycji z Państwa strony, prosimy o przesłanie przedmiotowych uwag na formularzu - Karta uwag, do biura Stowarzyszenia Dolina Karpia (ul. Rynek 2, 32-640 Zator) lub elektronicznie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do dnia 23 marca 2017 roku.

 Zarząd Stowarzyszenia Dolina Karpia

 Jednocześnie informujemy, że w dniu 22 marca 2017r. o godz. 14.00 w siedzibie Stowarzyszenia Dolina Karpia przy ul. Rynek 2 w Zatorze odbędzie się spotkanie konsultacyjne dla społeczności lokalnej dotyczące aktualizacji LSR i kryteriów wyboru operacji na które serdecznie zapraszamy.

Dokumenty do konsultacji:

Załączniki

  • Pobierz Strategia Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2014-2020
  • Pobierz Projekt kryteriów wyboru operacji
  • Pobierz Uzasadnienie zmian
  • Pobierz Karta uwag