Portal
Konferencja Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej
Szanowni Państwo, przedsiębiorczość społeczna to szansa  dla organizacji pozarządowych i innych podmiotów ekonomii społecznej! To szansa na ich profesjonalizację, rozwój działalności odpłatnej i gospodarczej oraz, a może przede wszystkim, na tworzenie miejsc pracy dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.
Pragniemy przedstawić Państwu ścieżki rozwoju przedsiębiorczości społecznej w organizacjach pozarządowych i korzyści z tego płynące. Zapraszamy do udziału w konferencjach regionalnych, które odbędą się w Krakowie i Oświęcimiu. Spotkanie adresowane jest do przedstawicieli organizacji społecznych oraz przedstawicieli samorządów, które mogą wspierać  NGO w rozwijaniu ekonomii społecznej w gminach i powiatach. Chcemy również przedstawić Państwu ofertę MOWES i ROPS, z której możecie skorzystać. Udział w konferencji, jak i usługi przez nas oferowane są bezpłatne!

Konferencje odbędą się:
•    w Oświęcimiu,  24 .11.2016 r.  (czwartek) w godz. 10:00 – 13:00, miejsce: Oświęcimskie Centrum Kultury, ul. Jędrzeja Śniadeckiego 24;
•    w Krakowie 30.11.2016 r. (środa)  w godz. 10:00 – 13:00, Spółdzielnia Handlowo – Usługowa „KŁOS” w Krakowie, ul. Szlak 65 (sala konferencyjna, parter).
Ramowy program konferencji znajdą Państwo pod adresem: http://es.malopolska.pl/owesy/subregion-krakowski/aktualnosci/article/24-i-30-listopada-konf/

Zapraszamy do udziału w konferencji w dogodnym dla Państwa miejscu. Prosimy o wcześniejszą rejestrację. By się zarejestrować wystarczy wysłać mail na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Będziemy wdzięczni za upowszechnienie tej informacji wśród innych organizacji i osób, które mogą być zainteresowane udziałem w naszych wydarzeniach.

Z pozdrowieniami!
Zespół MOWES